Strona Główna  Styczeń 21 2021 00:39:35
O szkoleBezpieczna +
Informacje dla
rodziców

Misja i wizja szkoły
PROMUJEMY ZDROWIE
Wyniki w nauce
Dyrekcja i sekretariat
Nauczyciele
Pedagog szkolny
Pracownicy obsługi
Patron
Świetlica szkolna
Biblioteka szkolna
Uczniowski Klub Sportowy
Grupa teatralna "Krach"
POMPA CIEPŁA
Sala gimnastyczna
Gminna Olimpiada Matematyczna 2017
ZBIERAMY TUSZE
Strona internetowa
Strona parafialna
Pierwsza pomoc
Projekty edukacyjne


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Statystyki


Profesjonalne bezpłatne statystyki www

Bezpieczna+


MEDIACJE W NASZEJ SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Szkolny Zespół Mediatorów Rówieśniczych doskonali swoje umiejętności poprzez szkolenia i konsultacje. We wtorki i czwartki podczas długich przerw mediatorzy pełnią dyżury w pokoju mediacji. Przyjmują zgłoszenia konfliktów do rozwiązywania metodą mediacji rówieśniczych. Można również zapisać się na listę kandydatów na szkolenia z mediacji.
+++Czytaj więcej+++8 CZERWCA 2017 r. ZAJĘCIA Z MEDIATOREM SĄDOWYM W NASZEJ SZKOLE


8 czerwca naszym gościem był mediator z listy mediatorów okręgu Sądu Okręgowego w Tarnowie pan Jacek Żołądź, który przeprowadził zajęcia dla Szkolnego Zespołu Mediatorów Rówieśniczych.
+++Zobacz zdjęcia+++30 MARCA 2017 R. WYCIECZKA DO SĄDU REJONOWEGO W TARNOWIE

Szkolny Zespół Mediatorów Rówieśniczych uczestniczył w wycieczce do Sądu Rejonowego w Tarnowie. Uczniowie spotkali się z mediatorem z listy sądowej panem Jackiem Żołędziem.
+++Zobacz zdjęcia+++POKÓJ MEDIACJI W NASZEJ SZKOLEUdało się wygospodarować w naszej szkole oddzielne pomieszczenie, które zamieniliśmy w przyjazny pokój mediacji. To miejsce, gdzie uczniowie naszej szkoły, przy pomocy mediatorów – rówieśników mogą szukać porozumienia i próbować rozwiązywać konflikty.
+++Zobacz zdjęcia+++30 MARCA 2017. SZKOLNY ZESPÓŁ MEDIATORÓW RÓWIEŚNICZYCH

Podsumowano cykl szkoleń i warsztatów prowadzonych w naszej szkole przez psychologa mediatora z Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tarnowie panią Edytę Karasiewicz-Mróz, której bardzo dziękujemy za opiekę merytoryczną nad projektem. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli szkolenie, otrzymali z rąk pani dyrektor Anny Maziarz dyplomy. +++Czytaj więcej+++MARZEC 2017. KOLEJNE WARSZTATY DLA MEDIATORÓW RÓWIEŚNICZYCH


Nasi szkolni mediatorzy rówieśniczy doskonalą swe umiejętności mediacyjne podczas zajęć warsztatowych. Podczas warsztatów prowadzonych 6 marca przez p. Ewę Matejską i 30 marca prowadzonych przez p. Edytę Karasiewicz-Mróz pokazali, że coraz lepiej czują się w swoich rolach.
+++Czytaj więcej+++SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW CYBERPRZEMOCY


16 lutego obchodziliśmy w szkole Szkolny Dzień Bez Cyberprzemocy pod hasłem „Jestem bezpieczny w sieci”. Był on podsumowaniem wielu działań na temat bezpieczeństwa w sieci Internet, które intensywnie prowadzimy w szkole od początku roku szkolnego.
+++Zobacz zdjęcia+++PRZYTUL HEJTERA


Podczas Szkolnego Dnia Przeciw Cyberprzemocy 16 lutego 2016 r. miał miejsce występ grupy teatralnej Krach. Młodzi aktorzy przedstawili „teledysk” do piosenki pt. „Przytul Hejtera”.
+++Zobacz zdjęcia+++PRELEKCJA DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI


Podczas ostatnich klasowych wywiadówek miało miejsce szkolenie dla rodziców i nauczycieli na temat „Zagrożeń w sieci” przygotowane przy współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej w Tarnowie oraz Komisariatem Policji w Wojniczu.
+++Przeczytaj+++SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW CYBERPRZEMOCY


We czwartek 16 lutego 2017 będziemy obchodzić
Szkolny Dziań Przeciw Cyberprzemocy
pod hasłem:
„Jestem bezpieczny w sieci”
+++Zobacz szczegóły+++DZIEŃ TOLERANCJI 19 STYCZNIA 2017 R.


Dzień Tolerancji 19 stycznia 2017 r.
był okazją do podsumowania prowadzonych w szkole działań antydyskryminacyjnych, przeprowadzonych we wszystkich klasach warsztatów oraz szkolnych konkursów plastycznych.
+++Zobacz koniecznie+++15 GRUDNIA 2016 R. TEST WIEDZY O MEDIACJACH


Uczniowie kandydujący na mediatorów rówieśniczych, by móc uczestniczyć w praktycznym etapie szkolenia, musieli najpierw wykazać się wiedzą na temat mediacji i pozytywnie zaliczyć test.
+++Zobacz zdjęcia+++
WARSZTATY DLA SZKOLNYCH MEDIATORÓW


20 grudnia 2016 r. odbyły się kolejne warsztaty dla szkolnych mediatorów.
+++Zobacz zdjęcia+++

LISTOPAD 2016. PO CO NAM TOLERANCJA?


We wszystkich klasach odbyły się warsztaty pod hasłem „Po co nam tolerancja?”.
+++Czytaj więcej+++
GRUDNIOWE SZKOLENIE Z MEDIACJI


8 grudnia odbyło się kolejne szkolenie na temat mediacji.
+++Zobacz zdjęcia+++

KOMIKS - BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU

Ogłaszamy konkurs plastyczny na komiks dotyczący bezpiecznego korzystania z Internetu. Pula nagród w konkursie wynosi 2000 zł. Środki pochodzą z realizowanego w szkole programu Bezpieczna+.
+++Czytaj więcej+++"PO CO NAM TOLERANCJA?"

Zakończyliśmy zbieranie prac w konkursie „Po co nam tolerancja?” na plakat oraz transparent szkolny. W konkursie przewidziano nagrody na łączną kwotę 2000 zł. Środki pochodzą z realizowanego w szkole programu Bezpieczna+.
+++Czytaj więcej+++24 LISTOPADA 2016 R. SPOTKANIE Z ZAWODOWYM MEDIATOREM

Grupa chętnych uczniów rozpoczęła już cykl szkoleń prowadzonych przez panią Edytę Karasiewicz-Mróz (psycholog, mediator, pracownik Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tarnowie), przy współpracy z panią pedagog Ewą Matejską. Pierwsze zajęcia odbyły się 24 listopada.
+++Zobacz zdjęcia+++PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2016. TRWA REKRUTACJA DO SZKOLNEGO ZESPOŁU MEDIATORÓW

W klasach IV – VI szkoły podstawowej i I - II gimnazjum odbyły się zajęcia z pedagogiem szkolnym p. Ewą Matejską na temat: „Mediacje jako metoda rozwiązywania konfliktów. Mediacje rówieśnicze”. Uczniowie dowiedzieli się między innymi, co to są mediacje i na czym polegają mediacje rówieśnicze, a także, kto może zostać mediatorem oraz jaka jest jego rola.
+++Czytaj więcej+++ZAGROŻENIA W SIECI


W poniedziałek 24 października uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum brali udział w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji na temat zagrożeń w sieci. Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni jest jednym z priorytetów projektu Bezpieczna+ realizowanego w naszej szkole.
+++Zdjęcia+++ 

CHCESZ ZOSTAĆ SZKOLNYM MEDIATOREM?


Chcesz zostać szkolnym mediatorem? Zapoznaj się z procedurą powołania Szkolnego Zespołu Mediatorów. W klasach rozpoczęty został już cykl lekcji dotyczący mediacji jako metody rozwiązywania konfliktów.
+++Tu procedura+++

Z WIZYTĄ W PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TARNOWIE


21 września uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej udali się do Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, gdzie wzięli udział w szkoleniu przeciwpożarowym w ramach projektu Bezpieczna+.
+++Zobacz zdjęcia+++

PRZYSTĘPUJEMY DO REALIZACJI PROJEKTU BEZPIECZNA+Nasza szkoła przystępuje do realizacji projektu w ramach programu Bezpieczna+. Jesteśmy dumni z trafnych pomysłów i ich wysokiej oceny.
+++Zobacz szczegóły+++
Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie