Strona Główna  Styczeń 21 2021 00:09:14
O szkoleBezpieczna +
Informacje dla
rodziców

Misja i wizja szkoły
PROMUJEMY ZDROWIE
Wyniki w nauce
Dyrekcja i sekretariat
Nauczyciele
Pedagog szkolny
Pracownicy obsługi
Patron
Świetlica szkolna
Biblioteka szkolna
Uczniowski Klub Sportowy
Grupa teatralna "Krach"
POMPA CIEPŁA
Sala gimnastyczna
Gminna Olimpiada Matematyczna 2017
ZBIERAMY TUSZE
Strona internetowa
Strona parafialna
Pierwsza pomoc
Projekty edukacyjne


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Statystyki


Profesjonalne bezpłatne statystyki www

Promujemy zdrowie


WARSZTATY PROFILAKTYCZNE PRZY WSPÓŁPRACY Z GOPS W WOJNICZU dodane 28 marca 2017 r.


W naszej szkole zakończył się cykl warsztatów profilaktycznych, zorganizowanych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2017 w Wojniczu.
+++Czytaj więcej+++
KONKURS PLASTYCZNY dodane 21 marca 2017 r.

"STOP nałogom" to hasło konkursu plastycznego, którego głównym celem jest propagowanie profilaktyki uzależnień od alkoholu, nikotyny, narkotyków czy dopalaczy, a także rozwijanie kreatywności uczniów.
+++Czytaj więcej+++KONKURS NA FRASZKĘ dodane 16 marca 2017 r.


"STOP nałogom" to hasło konkursu na fraszkę dla uczniów gimnazjum. Zadaniem konkursowym jest napisanie fraszki o tematyce związanej z nałogami, uzależnieniami i ich szkodliwym wpływem na organizm ludzki.
+++Czytaj więcej+++ZDROWE ODŻYWIANIE - CIĄG DALSZY dodane 15 marca 2017 r.


Nasza szkoła należy do sieci szkół promujących zdrowie. Nauczyciele wszystkich przedmiotów podejmują tematyki związane z profilaktyką zdrowotną i zdrowym odżywianiem.
+++Czytaj więcej+++WYSTAWA KOLOROWYCH JABŁEK dodane 2 marca 2017 r.


W marcu 2017 r. górny korytarz szkoły zdobi wystawa kolorowych jabłek wykonanych przez uczniów na zajęciach technicznych. Prace świetnie oddają zalety jabłek i powody, dla których warto je jeść.
+++Czytaj więcej+++
INFOGRAFIKI O ZDROWIU dodane 16 stycznia 2017 r.

Nasza szkoła należy do „Sieci Szkół Promujących Zdrowie” a nauczyciele podejmują wiele działań promujących zdrowie na wszystkich przedmiotach. Uczniowie klasy VI wykonywali na zajęciach komputerowych barwne infografiki komputerowe o zdrowiu, które zostały wydrukowane i przedstawione na styczniowej wystawie w szkole.
+++Kliknij+++
CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W KAMPANII INFORMACYJNO-EDUKACYJNEJ PROGRAMU ZDROWOTNEGO PROFILAKTYKI ZAKAŻEŃ WIRUSEM BRODAWCZAKA LUDZKIEGO (HPV) W MAŁOPOLSCE dodane 9 grudnia 2016 r.

Zobacz nasz najnowszy certyfikat.
+++Kliknij+++

LISTOPAD 2016. PROFILAKTYKA HPV dodane 3 grudnia 2016 r.

Nasze gimnazjum wzięło udział w kampanii informacyjno-edukacyjnej Programu Zdrowotnego profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce w 2016 r. Program jest realizowany przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie a finansowany z budżetu Województwa Małopolskiego.
+++Czytaj więcej+++


WYRÓŻNIENIE ZA EDUKACJE PROZDROWOTNĄ dodane 21 czerwca 2016 r.

Wyróżnienie za edukację prozdrowotną dla Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wielkiej Wsi.
+++Kliknij+++PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA dodane 20 czerwca 2016 r.

Tematem wystawy przygotowanej przez klasy V i VI była piramida zdrowego żywienia. Uczniowie na zajęciach technicznych poznali zalecenia zdrowego sposobu żywienia zgodnego z Kodeksem Walki z Rakiem.
+++ Kliknij+++WYSTRZEGAJ SIĘ OTYŁOŚCI dodane 9 czerwca 2016 r.

Promujemy zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

WYSTRZEGAJ SIĘ OTYŁOŚCI

+++Zobacz filmik zrealizowany przez uczniów naszej szkoły+++RZEŻUCHA DOBRA DLA BRZUCHA dodane 2 czerwca 2016 r.

W okresie wiosennym uczniowie klasy V i VI promowali rzeżuchę jako cenne źródło witamin i mikroelementów. Ułożyli hasła reklamowe, m.in. rzeżucha dobra dla brzucha, rzeżucha - zielone zdrowie. Przypominamy, co wartościowego mieści się w tej malutkiej roślince.
+++Zobacz więcej+++DZIEŃ TRANSPLANTACJI - KOLEJNE ZDJĘCIA dodane 29 maja 2016 r.

DZIEŃ TRANSPLANTACJI - WIĘCEJ ZDJĘĆ dodane 24 maja 2016 r.

OGLĄDNIJ JAK BYŁO NA DNIU TRANSPLANTACJI dodane 23 maja 2016 r.

Na portalu NaszWojnicz dostępne są nagrania video z Dnia Transplantacji: Część I oraz Część II19 maja 2016. DZIEŃ TRANSPLANTACJI dodane 23 maja 2016 r.

Dzień Transplantacji był okazją do podsumowania dotychczasowych działań szkoły, których celem jest podnoszenie w środowisku wiedzy i świadomości znaczenia transplantacji jako metody leczenia. Inicjatywę objęli patronatem: Burmistrz Wojnicza, PCK, Stowarzyszenie Osób Po Przeszczepie Serca w Krakowie oraz RDN Małopolska.
+++Czytaj więcej+++

DZIEŃ TRANSPLANTACJI - PIERWSZE ZDJĘCIA Z RADIA RDN MAŁOPOLSKA dodane 19 maja 2016 r.

KONKURSY WIEDZY I PLASTYCZNY W PROJEKCIE "TRANSPLANTACJA - JESTEM NA TAK" dodane 11 maja 2016 r.

5 maja 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Transplantacji dla uczniów gimnazjum. Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny pt. "Transplantacja oczami dziecka".

Czytaj więcej - kliknij!ZDROWE ŚNIADANIE dodane 4 maja 2016 r.

Jedząc zdrowe śniadanie zapewniamy sobie mnóstwo pozytywnej energii i unikamy napadów głodu. Nie bez powodu mówi się, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Naprawdę tak jest! Wiedzą to uczniowie klasy V, którzy 25 kwietnia przygotowali dla wszystkich smaczne i pożywne śniadanie.
+++Zobacz zdjęcia+++ZAPROSZENIA NA DZIEŃ TRANSPLANTACJI dodane 27 kwietnia 2016 r.

Zapraszamy Rodziców i wszystkie zainteresowane osoby na organizowany w naszej szkole Dzień Transplantacji 19 maja (czwartek) 2016 r. o godzinie 1100. Przewidywany czas trwania: ok. 2,5 godziny.
+++Program uroczystości+++SZKOLNY KONKURS WIEDZY O TRANSPLANTACJI dodane 27 kwietnia 2016 r.


Zachęcamy gimnazjalistów do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Transplantacji.
+++Więcej informacji+++TRANSPLANTACJA OCZAMI DZIECKA dodane 25 kwietnia 2016 r.Samorząd Uczniowski, pedagog szkolny oraz Biblioteka Szkolna ogłaszają konkurs plastyczny „Transplantacja oczami dziecka”. +++Więcej informacji o konkursie+++ZDROWY JAK JABŁKO, RUMIANY JAK JABŁO dodane 17 kwietnia 2016 r.

Uczniowie klasy V i VI przygotowali na zajęciach technicznych wystawę ręcznie wykonanych jabłek. Kolorowe owoce noszą napisy zachęcające do zjadania ich. Dietetycy zalecają zjedzenie przynajmniej dwóch jabłek w ciągu dnia – rano dla urody, a wieczorem dla dobrego zdrowia.

Czytaj więcej - kliknij!CERTYFIKATY dodane 11 kwietnia 2016 r.Kliknij, aby zobaczyć nasze najnowsze certyfikaty.
ŻYJ ZDROWO - WYSTRZEGAJ SIĘ OTYŁOŚCI dodane 5 kwietnia 2016 r.


Od marca 2016 r. uczniowie szkoły podstawowej prowadzą akcję promującą zalecenie Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem - „Wystrzegaj się otyłości”.

Czytaj więcej - kliknij!ROZTAŃCZONE PRZERWY dodane 5 kwietnia 2016 r.


W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas I – III szkoły podstawowej mają okazję spędzać przerwy aktywnie.

Czytaj więcej - kliknij!DBAMY O ZDROWIE NASZYCH MAM dodane 2 kwietnia 2016 r.


Celem wykonanej przez uczennice gimnazjum gazetki na temat badań profilaktycznych dla kobiet oraz rozdawanych w marcu 2016 r. ulotek edukacyjnych i Testów ryzyka zachorowania na raka jest zachęcenie kobiet w rodzinach naszych uczniów oraz w środowisku do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Czytaj więcej - kliknij!PODARUJ KOMUŚ ŻYCIE - PRZESZCZEP SZPIKU dodane 2 kwietnia 2016 r.


Uczennice klasy II gimnazjum Kamila i Natalia przygotowały gazetkę dla rodziców promującą przeszczep szpiku jako metodę leczenia białaczki. Ponadto w dniu zebrań klasowych rozdawały zainteresowanym rodzicom materiały edukacyjne.TRANSPLANTACJA METODĄ LECZENIA dodane 23 marca 2016 r.

15 marca 2016 r. Transplantacja metodą leczenia

Czytaj więcej - kliknij!TRZECIA SZANSA dodane 23 marca 2016 r.


W sobotę 2 kwietnia 2016 r. podczas Świątecznego Spotkania Biegowego w Wielkiej Wsi odbędzie się rejestracja do bazy dawców szpiku i pobranie wymazów z wewnętrznej strony policzka w godzinach 1300 – 1600. Dawcą szpiku może być osoba w wieku od 18 do 55 lat.


ZOSTAŃ DAWCĄ - CIĄG DALSZY dodane 16 marca 2016 r.


W najbliższą niedzielę 20 marca na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu podczas Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Wojnicza odbędzie się rejestracja do bazy dawców szpiku i pobranie wymazów z wewnętrznej strony policzka w godzinach 1000 – 1300. Dawcą szpiku może być osoba w wieku od 18 do 55 lat.


"ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO" W AKCJI dodane 15 marca 2016 r.


Popularny program edukacyjny o zdrowym odżywianiu "Żyj smacznie i zdrowo".

Czytaj więcej - kliknij!


PODZIĘKOWANIA dodane 12 marca 2016 r.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w sobotę 12 marca podczas Turnieju Siatkarskiego zarejestrowały się w bazie dawców szpiku oraz wszystkim osobom zainteresowanym tematem.ZOSTAŃ DAWCĄ dodane 10 marca 2016 r.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkie Wsi zaprasza wszystkie chętne osoby dorosłe w wieku od 18 do 50 lat na Turniej Piłki Siatkowej, podczas którego będzie możliwość rejestracji w bazie dawców szpiku kostnego dla mieszkanki Wielkiej Wsi. Turniej odbywa się w sobotę 12 marca. Rejestracja dawców odbywać się będzie w godzinach od 1100 do 1400.


DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU dodane 23 lutego 2016 r.W lutym obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Nasi uczniowie przygotowali dla kolegów i koleżanek ze szkoły porady na temat „Jak bezpiecznie korzystać z Internetu”.

Czytaj więcej - kliknij!


PROGRAM PROFILAKTYKI CUKRZYCY I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH dodane 16 lutego 2016 r.

Nasza szkoła została zgłoszona do Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! Program PoZdro! stworzony jest w taki sposób, aby gimnazjalista miał szansę natrafić na tę samą lub podobną informację w dwóch głównych środowiskach, w których żyje na co dzień – tj. w domu i w szkole. Tylko tak skrojone, kompleksowe działanie może przynieść długotrwałe efekty.

Czytaj więcej - kliknij!


SPOTKANIE NA ZAJĘCIACH TECHNICZNYCH dodane 10 lutego 2016 r.

Zajęcia techniczne w klasie III gimnazjum zakończyły się spotkaniem z policjantami, którzy podsumowując naukę z zajęć motoryzacyjnych opowiedzieli o egzaminie na prawo jazdy kategorii AM oraz poruszyli wiele interesujących młodzież zagadnień.

Czytaj więcej - kliknij!


NAGRODA ZA I MIEJSCE W KONKURSIE dodane 21 grudnia 2015 r.

Nagroda za I miejsce w konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem” dla Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wielkiej Wsi

Czytaj więcej - kliknij!


PRZYSTĘPUJEMY DO "SIECI SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE" dodane 21 grudnia 2015 r.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkiej Wsi złożył do Kuratorium Oświaty Delegatury w Tarnowie deklarację przystąpienia do „Sieci Szkół Promujących Zdrowie” w województwie małopolskim - tak zdecydowali: uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum w anonimowych ankietach, rodzice poprzez swoich przedstawicieli w Radzie Rodziców, nauczyciele przez głosowanie na zebraniu Rady Pedagogicznej.

Czytaj więcej - kliknij!


MIĘDZY NAMI KOBIETAMI dodane 21 grudnia 2015 r.

Nasza szkoła już kolejny rok uczestniczy w programie profilaktycznym "Między nami kobietkami", którego tematyka związana jest z programem nauczania wychowania do życia w rodzinie. W związku z tym 22 listopada odbyło się spotkanie pielęgniarki pracującej w krakowskim szpitalu położniczym z uczennicami klas V i VI.

Czytaj więcej - kliknij!Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie