Strona Główna  Styczeń 21 2021 00:58:48
O szkoleBezpieczna +
Informacje dla
rodziców

Misja i wizja szkoły
PROMUJEMY ZDROWIE
Wyniki w nauce
Dyrekcja i sekretariat
Nauczyciele
Pedagog szkolny
Pracownicy obsługi
Patron
Świetlica szkolna
Biblioteka szkolna
Uczniowski Klub Sportowy
Grupa teatralna "Krach"
POMPA CIEPŁA
Sala gimnastyczna
Gminna Olimpiada Matematyczna 2017
ZBIERAMY TUSZE
Strona internetowa
Strona parafialna
Pierwsza pomoc
Projekty edukacyjne


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Statystyki


Profesjonalne bezpłatne statystyki www

Świetlica szkolna


ŚWIETLICA SZKOLNA


Od 2011 r. działa w naszej szkole działalność świetlica szkolna z prawdziwego zdarzenia. Obejmuje ona opieką uczniów klas I - IV szkoły podstawowej.

Świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas po zakończeniu zajęć lekcyjnych czekając na rodziców lub zajęcia pozalekcyjne.

Kwalifikacja uczniów do świetlicy odbywa się na podstawie kart zgłoszeń, które wypełniają rodzice.

Dodatkowych informacji udzielają panie Kinga Klepacka i Agnieszka Durasik lub sekretariat szkoły. Istnieje możliwość dostosowania godzin pracy świetlicy do potrzeb uczniów i rodziców - prosimy o kontakt w tej sprawie.
Aktualny harmonogram świetlicy w roku szkolnym 2016/2017:

Poniedziałek

1130 - 1600

Wtorek 1130 - 1600
Środa 1130 - 1600
Czwartek 1130 - 1600
Piątek 1130 - 1600Serdecznie zapraszamy na świetlicę szkolną działającą w godzinach 1130-1600. Proponujemy różnorodne zajęcia, podczas których kształtujemy pozytywne postawy wychowanków, wzmacniamy rozwój intelektualny, budzimy i rozwijamy zainteresowania.
Ponadto wśród celów i zadań świetlicy znaleźć można kształtowanie postawy szacunku,tradycji, obyczajów, wartości narodowych, edukację ekologiczną, prozdrowotną, czytelniczą i medialną. Pomagamy dzieciom w odrabianie zadań domowych czy nadrabianiu zaległości. Organizujemy spacery, wycieczki, gry i zabawy na boisku szkolnym czy placu zabaw.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w wyposażeniu sali zajęć!WIOSENNY SPACER dodane 4 kwietnia 2017 r.

"Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty!" Wyższa temperatura skłoniła uczniów przebywających na świetlicy szkolnej do poszukania pierwszych oznak wiosny. Na terenie naszej szkoły zakwitły już pierwsze kwiaty, a na drzewach i krzewach pojawiły się zielone pąki. Uczniowie świetlicy szkolnej udali się z Panią Kingą Klepacką na wiosenny spacer i aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu.

ZIMOWE SPACERY NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ dodane 10 stycznia 2017 r.

"My się zimy nie boimy!" Tak mogą krzyczeć uczniowie przebywający na świetlicy szkolnej, którzy chętnie przebywają na świeżym powietrzu bawiąc się białym puchem!

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
Szczypie w nosy, szczypie w uszy
Mroźnym śniegiem w oczy prószy,
Wichrem w polu gna!
Nasza zima zła!
Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
Płachta na niej długa, biała,
W ręku gałąź oszroniała,
A na plecach drwa...
Nasza zima zła!

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
A my jej się nie boimy,
Dalej śnieżkiem w plecy zimy,
Niech pamiątkę ma!
Nasza zima zła!
JESIENNE PRACE PLASTYCZNE NA ŚWIETLICY dodane 8 listopada 2016 r.

Koniec października to bardzo dobry czas, aby przebywać na świeżym powietrzu. Jesień serwuje wspaniałe i wzruszające krajobrazy mieniące się w słońcu jesiennymi barwami. Wiedzą o tym też nasi uczniowie. W ostatnich dniach spędzaliśmy miło czas na spacerach i zabawach na placu zabaw czy boisku szkolnym. Uczniowie podziwiali i opisywali jaskrawy, jesienny pejzaż, który tworzą mieniące się złotem i czerwienią liście drzew na tle bladego błękitu nieba z obłokami przybierającymi najróżniejsze kształty. Zbieraliśmy liście, kasztany, żołędzie a nawet orzechy. Wszystkie dary jesieni wykorzystaliśmy później na świetlicy szkolnej robiąc piękne prace plastyczne.Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie