Strona Główna  Październik 20 2017 20:06:41

Wysokie wyniki na Egzaminie Gimnazjalnym 2017

WYSOKIE WYNIKI NA EGZAMINIE GIMNAZJALNYM

Serdecznie gratulujemy naszej klasie III gimnazjum, która osiągnęła wysokie wyniki na Egzaminie Gimnazjalnym 2017.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Wielkiej Wsi na Egzaminie Gimnazjalnym 2017 osiągnęli wyniki:

• j. polski - wynik wyższy o 0,5 pkt od średniego wyniku w województwie małopolskim a o 1,5 pkt od średniego wyniku w gminie Wojnicz i powiecie tarnowskim!

• historia i wos - wynik wyższy o 0,7 pkt od średniego wyniku w województwie małopolskim a o 1,9 pkt wyższy niż w gminie Wojnicz i powiecie tarnowskim,

• matematyka - wynik wyższy o 0,7 pkt od średniego wyniku w województwie małopolskim a o 1,9 pkt wyższy niż w powiecie tarnowskim i o 2,0 pkt wyższy niż w gminie Wojnicz,

• przedmioty przyrodnicze - wynik taki sam jak średni wynik w województwie małopolskim a o 0,7 pkt wyższy niż w powiecie tarnowskim i 1,3 pkt wyższy niż w gminie Wojnicz.

Powyższe zdjęcia pochodzą z uroczystego komersu klasy III gimnazjum, który odbył się w szkole 21 czerwca 2017 r.